O pompach wodnych
wiemy jeszcze więcej...

Oferta

Wykonujemy pełny remont elektryczny oraz mechaniczny ponadto udzielamy gwarancji na wykonane przez nas usługi.

Serwis

Jesteśmy autoryzowanym serwisem:
- HYDRO-VACUUM S.A.
- FRANKLIN ELECTRIC
- LOWARA VOGEL
- LFP LESZNO
- STAIRS PUMPS

Produkty

Oferujemy zakup nowych oraz regenerowanych przez nas produktów. Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją.

 

Polimax jest jedną z pierwszych firm remontujących pompy głębinowe, hydroforowe, zatapialne, pionowe, odśrodkowe, próżniowe, jedno i wielowirnikowe.

Remontujemy do tych typów pomp również silniki elektryczne jak również inne silniki elektryczne małej i dużej mocy.

Działamy na tym rynku już od ponad 70 lat. Przez ten czas ugruntowaliśmy swoją pozycję wśród firm sprzedających i naprawiających pompy. Mimo to nieustannie się rozwijamy,  poszerzając naszą ofertę oraz ciągle się szkoląc, aby sprostać wymogom rynku. Oferujemy pełny remont elektryczny oraz mechaniczny, a także udzielamy gwarancji na wykonane usługi. O jakości usług świadczy ciągle powiększający się krąg naszych klientów.

Nasz asortyment obejmuje jedynie solidne i niezawodne produkty – nowe oraz regenerowane przez nas. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym zapleczem serwisowym. Ponadto na sprzedawane przez nas produkty możemy zaproponować ceny producenta, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność naszej oferty. Chętnie też doradzamy w kwestii wyboru produktu, mając pewność, że każdy – zarówno klient hurtowy, jak i indywidualny – znajdzie u nas odpowiedni asortyment.

 

Jesteśmy autoryzowanym serwisem oraz prowadzimy sprzedaż wyrobów wielu producentów pomp i silników elektrycznych takich jak:

 

Wiemy, jak ważne jest doszkalanie i zdobywanie zarówno wiedzy, jak i umiejętności. Pragnąc zapewnić Państwu wysoką jakość usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych, uczestniczymy w audytach oraz szkoleniach organizowanych przez licznych producentów w kraju i za granicą.

 

Wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i profesjonalizm naszych pracowników docenili już liczni klienci, o czym można się przekonać, przeglądając otrzymane od nich referencje. Z naszych usług korzysta wiele firm z województwa wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

PHU POLIMAX, Paweł Lipiecki
ul. Fabryczna 34
62-300 Września

tel.: +48 61 43 79 742
kom.: +48 608 319 950
e-mail: biuro@agregaty-pompy.com.pl

Schowek