Serwis pomp Lowara oraz Xylem

Lowara należy do wiodących producentów pomp głębinowych, obiegowych, pionowych, a także pomp przeznaczonych do nieczystości. Wykonane są one ze stali nierdzewnej AISI 304 oraz AISI 316, a także żeliwa, dzięki czemu zakres ich zastosowań jest bardzo szeroki. Są chętnie stosowane m.in. w domach jednorodzinnych, ale także w przemyśle, budownictwie, gospodarstwach rolniczych, zakładach przemysłowych i wodociągowych czy stacjach uzdatniania wody. 

Pompy firmy Lowara słyną z wysokiej jakości, co jest zasługą zastosowania najnowszych technologii. Warto dodać, że Lowara należy do globalnego koncernu Xylem, który jest największym producentem pomp na świecie. To wystarczający argument dla licznych klientów, aby wybrać pompy tej firmy.
 
W szerokiej ofercie tego producenta są m.in. pompy głębinowe, obiegowe, wielostopniowe pompy pionowe, ściekowe, dozujące, przemysłowe, higieniczne, cyrkulacyjne czy poziome odśrodkowe, a także odpowiednie sterowniki i zestawy hydroforowe. Urządzenia te są wysokiej jakości, solidne i niezawodne, co zapewnia bezproblemową eksploatację.

Xylem / Lowara - serwis i sprzedaż
naprawa pomp Lowara
naprawa urządzeń Lowara - Xylem

Naprawa urządzeń Lowara

Nasza firma prowadzi nie tylko sprzedaż  pomp firmy Lowara. Zapewniamy profesjonalne usługi serwisowe oraz wsparcie przy wyborze pomp i rozwiązań pompowych.

Oferujemy  naprawę i remont pomp typu P-PSA; CEA-CA; CO; FH; SH; FC; pomp głębinowych OZ6-FZ6 i innych.

Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, aby na bieżąco poznawać najnowsze rozwiązania techniczne, dzięki czemu jesteśmy jednym z autoryzowanych serwisów Lowara w Polsce.

PHU POLIMAX, Paweł Lipiecki
ul. Fabryczna 34
62-300 Września

tel.: +48 61 43 79 742
kom.: +48 608 319 950
e-mail: biuro@agregaty-pompy.com.pl

Schowek