Serwis pomp LFP – Leszczyńska Fabryka Pomp

Leszczyńska Fabryka Pomp jest jednym z najpopularniejszych polskich producentów pomp. Jest obecna na rynku od ponad 145 lat! Prowadzi sprzedaż pomp oraz systemów pompowych nie tylko w Polsce, ale także w licznych krajach zagranicznych, głównie na terenie Europy Wschodniej. 

W ofercie LFP są m.in. pompy obiegowe liniowe typu PML, cyrkulacyjne, obiegowe PO, jednostopniowe monoblokowe PJM, do odprowadzania nieczystości DP  NPLUS, pompy pionowe WR, zatapialne, peryferalne, ręczne, centryczne, ukośne, skrzydełkowe, liniowe, zestawy hydroforowe itp.

Firma nieustannie się rozwija, dzięki czemu stała się jednym z polskich liderów w produkcji pomp i systemów pompowych. Wykwalifikowana kadra, nowoczesne rozwiązania i ciągły rozwój to podstawa do produkcji wysokiej jakości produktów. Niezawodność stała się już standardem. Wszyscy doceniają jakość produktów i sprawny serwis LFP.

naprawa urządzeń lfp leszczyńska fabryka pomp
naprawa pomp lfp
lfp serwis pomp

Serwis urządzeń firmy LFP

Aby zapewnić bezawaryjną pracę urządzeń służących do podlewania, zraszania, odprowadzania wody, zaopatrywania w wodę czy też podnoszenia jej ciśnienia, warto regularnie je serwisować. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą pomp LFP – nasz serwis pomoże w razie konieczności przy naprawie urządzeń, a także wyjaśni, jaki był powód usterki.

Jednym z autoryzowanych dystrybutorów i punktów serwisowych Leszczyńskiej Fabryki Pomp jest mianowicie nasza firma. Serwisujemy pompy i systemy pompowe, na które udzielamy też gwarancji. Oferujemy atrakcyjne ceny i pełne wsparcie. W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu!

PHU POLIMAX, Paweł Lipiecki
ul. Fabryczna 34
62-300 Września

tel.: +48 61 43 79 742
kom.: +48 608 319 950
e-mail: biuro@agregaty-pompy.com.pl

Schowek