Sprzedaż i serwis pomp Franklin Electric

Pompy głębinowe wykorzystuje się do czerpania czystej wody z ujęć głębinowych, kręgowych i zbiorników. Franklin Electric to jeden z wiodących producentów pomp i silników stosowanych w instalacjach wodnych. Pompy głębinowe mają zastosowanie m.in. w wodociągach, zakładach komunalnych, gospodarstwach rolnych, domach jednorodzinnych ogrodach itp. Wysokiej jakości wykonanie  zapewnia stosunkowo niskie koszty oraz niezawodność działania.

serwis pomp franklin electric
naprawa pomp franklin electric
serwisowane urządzenia firmy franklin electric

Amerykańska firma stosuje nowoczesne technologie, wdraża śmiałe rozwiązania, wyznacza nowy kierunek na tym rynku i oferuje bezkompromisową wysoką jakość. Słynie ze świetnej jakości produktów charakteryzującej się wysoką wytrzymałością i bezawaryjnością. Solidne wykonanie zapewnia najlepszą wydajność, a to podstawa w produktach tego typu.

W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia Franklin Electric – silniki w przedziale od 4″ do 12″, pompy głębinowe serii VS, np. VS 14, VS19, VS30,VS 46 czy VS 65 wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI 316.

Firma Franklin Electric zapewnia także  sterowniki, zabezpieczenia, kontrolery i liczne akcesoria. Decydując się na zakup produktów Franklin Electric, zyskujecie Państwo gwarancję bezawaryjnej pracy tych urządzeń przez wiele lat.

Serwis urządzeń Franklin Electric

Zajmujemy się jednak nie tylko sprzedażą ww. produktów Franklin Electric. Serwis pomp także wpisuje się w zakres naszej działalności. Co ważne, udzielamy gwarancji na wykonane przez nas usługi. Jesteśmy pewni efektów rzetelnie wykonywanej przez nas pracy.

Ponad 70-letnia działalność naszej firmy w branży sprzedaży i remontów pomp głębinowych i silników elektrycznych to gwarancja wysokiej jakości napraw. Nasi klienci mają pewność, że usterka zostanie szybko i sprawnie usunięta – uzyskaliśmy autoryzację na remonty urządzeń Franklin Electric. Serwis działa sprawnie, a nasi fachowcy nieustannie uczestniczą w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami. 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii zakupu lub serwisu, skontaktuj się z nami!

 

 

PHU POLIMAX, Paweł Lipiecki
ul. Fabryczna 34
62-300 Września

tel.: +48 61 43 79 742
kom.: +48 608 319 950
e-mail: biuro@agregaty-pompy.com.pl

Schowek