Serwis pomp Hydro Vacuum

Hydro-Vacuum należy do najbardziej uznanych producentów pomp głębinowych, które wykorzystuje się do czerpania wody najczęściej z ujęć głębinowych przez wodociągi, zakłady komunalne, gospodarstwa rolne, ale i klientów indywidualnych itd.

To największy spośród polskich producentów tego typu. Początek firmy Hydro-Vacuum S.A. Grudziądz datuje się na rok 1862. Firma jest już uznawana za lidera dzięki dynamicznemu rozwojowi – wysoką sprzedaż pomp odnotowuje się głównie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Śmiało może konkurować ze światowymi producentami dzięki świetnie rozwijanemu działowi badawczo-rozwojowemu. Kadra złożona z profesjonalistów i ciągły progres to ogromne atuty firmy.

W swoich innowacyjnych pompach Hydro-Vacuum stosuje opatentowane w Polsce i Europie rozwiązania, które zdobyły uznanie licznych klientów na rynku polskim, ale i ponad trzydziestu rynkach zagranicznych. Wśród nich są m.in. rynki wschodnie – Ukraina, Kazachstan, Białoruś, a także zachodnie, afrykańskie (Ghana, Egipt itd.) czy arabskie (Zjednoczone Emiraty Arabskie). 

Wysoka jakość urządzeń sprawia, że są one chętnie eksportowane na różne rynki zagraniczne. Solidna konstrukcja zapewnia wytrzymałość i bezawaryjność, co jest niezwykle ważne dla klientów ceniących dobrą jakość i nowoczesne konstrukcje. Hydro-Vacuum dysponuje także własną odlewnią, dzięki czemu może oferować szeroki asortyment pomp, a nawet dobierać je indywidualnie dla danego klienta.

serwis Hydro Vacuum
naprawa pomp hydro vacuum
naprawa urządzeń Hydro Vacuum

Serwis urządzeń Hydro-Vacuum

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą produktów Hydro-Vacuum, ale także ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nasza długoletnia obecność na rynku zaowocowała licznym gronem zadowolonych klientów.

 

Prowadzimy serwis m.in. następujących urządzeń firmy Hydro-Vacuum:

  • pomp głębinowych  GBA; GC
  • pomp pionowych  OPA,
  • pomp hydroforowych  SK, SKA, KS, KSM,
  • pomp próżniowych PW

 

Zapewniamy pomoc  techniczną, która wspólnie z Państwem pozwoli  rozwiązać problemy.

 

PHU POLIMAX, Paweł Lipiecki
ul. Fabryczna 34
62-300 Września

tel.: +48 61 43 79 742
kom.: +48 608 319 950
e-mail: biuro@agregaty-pompy.com.pl

Schowek